Wieprz, strona glowna Gminy Gmina Wieprz - galeria Forum Gminy Wieprz Praca w UG Znajdz na stronie Dane adresowe Urzedu Gminy Wieprz GCI Wieprz BIP UG Wieprz
 


       Wyszukiwarka
       Mapa Gminy
 

       Przydatne informacje

nieruch_sprzedaz.jpg
zkirg_ban.gif

smieci_logo.jpg
 

       Strony zwiazane z Gmina


baner_bip_new.jpg
baner_zlobek1.jpg
baner_cybernetyczna.jpg
baner_ug_sprawny.jpg
proj_org_pozalek.jpg
ePUAP.gif
baner_orlik_2012.jpg
baner06.gif
ban_strategia.gif
baner_pogoda.jpg
kis_baner.jpg
wiesci_baner.jpg
newsletter.jpg
lgr_baner.jpg
baner_informacje_eu.gif
baner04.gif
baner_spartak.jpg
baner_osp_wieprz.jpg
baner_nidek.png
baner_gops.gifStrony partnerskie:

radio_andr_banner.jpg
baner_swinia.gif
kkp_banner.jpg
 

Nieruchomości - kupię / sprzedampasek.jpg

sprz_dz.jpgDo sprzedania
Działka PRZEMYSŁOWO INWESTYCYJNA  przy drodze 781  Andrychów – Zator,
doskonale widoczna od strony Andrychowa jak i od stony Zatora, ok 20 arów (
z możliwością zakupu sąsiedniej działki), uzbrojona.

Cena do uzgodnienia
Kontakt 502-331-958 

Zdjęcie 1  Zdjęcie 2  Zdjęcie 3  Zdjęcie 4  Zdjęcie 5

pasek.jpg

sprz_dz.jpgDo sprzedania działka  z przeznaczeniem w Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako TEREN USŁUGOWO–PRODUKCYJNY o powierzchni 5,5 ha, zlokalizowana na terenie płaskim w miejscowości Wieprz. Działka posiada dojazd drogą asfaltową. Istnieje możliwość podziału na mniejsze działki. Działki znajdują się w spokojnej okolicy, posiadają dobrą dostępność komunikacyjną do Wadowic i Andrychowa. Cena do negocjacji (ok. 50 zł/m2). Więcej informacji pod numerem telefonu 502 388 942.

Zdjęcie 1  Zdjęcie 2

pasek.jpg

sprz_dz.jpgDo sprzedania działki  z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowo-usługową (MU1) o powierzchni 8,5 ara oraz 9,5 ara zlokalizowane przy tzw. Białej Drodze w miejscowości Wieprz. Działki znajdują się w sąsiedztwie przystanku autobusowego,  w spokojnej okolicy z widokiem na Andrychów i Beskid Mały,  ok. 2,5 km od centrum Andrychowa. Cena do negocjacji (ok. 45 zł/m2). Więcej informacji pod numerem telefonu 697 505 822.

pasek.jpg

sprz_dz.jpgDo sprzedania tereny pod działalność inwestycyjną na pograniczu miejscowości Wieprz i Andrychów. Przeznaczenie gruntów w Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wieprz opisane jako „P” (tereny obiektów produkcyjnych, baz i składów). Istnieje możliwość nabycia obszaru o powierzchni ok. 5 ha lub wydzielenia mniejszych działek. Cena do negocjacji (ok. 45 zł/m2). Więcej informacji pod numerem telefonu 697 505 822.
pasek.jpg

kup_dz.jpgKupię działkę w Wieprzu o pow. ok. 30 arów oznaczoną na rysunku planu zagospodarowania przestrzennego symbolem  „P” TERENY OBIEKTÓW PRODUKCYJNYCH, SKŁADÓW I BAZ.

Kontakt:
Tel. 516-055-693

pasek.jpg

kup_dz.jpgKupię działkę we Frydrychowicach o pow. ok. 1 ha oznaczoną na rysunku planu zagospodarowania przestrzennego symbolem R2 pod tereny gruntów rolnych z możliwością zabudowy zagrodowej

Kontakt:
Tel. 509-373-752
Email. biuro@padon.pl