Wieprz, strona glowna Gminy Gmina Wieprz - galeria Forum Gminy Wieprz Praca w UG Znajdz na stronie Dane adresowe Urzedu Gminy Wieprz GCI Wieprz BIP UG Wieprz
 


       Wyszukiwarka




       Mapa Gminy
 

       Przydatne informacje

nieruch_sprzedaz.jpg
zkirg_ban.gif

smieci_logo.jpg
 

       Strony zwiazane z Gmina


baner_bip_new.jpg
baner_zlobek1.jpg
baner_cybernetyczna.jpg
baner_ug_sprawny.jpg
proj_org_pozalek.jpg
ePUAP.gif
baner_orlik_2012.jpg
baner06.gif
ban_strategia.gif
baner_pogoda.jpg
kis_baner.jpg
wiesci_baner.jpg
newsletter.jpg
lgr_baner.jpg
baner_informacje_eu.gif
baner04.gif
baner_spartak.jpg
baner_osp_wieprz.jpg
baner_nidek.png
baner_gops.gif



Strony partnerskie:

radio_andr_banner.jpg
baner_swinia.gif
kkp_banner.jpg
 

Struktura organizacyjna


Wójt Gminy Wieprz
mgr Małgorzata Chrapek
tel.: 033/875 50 85 , fax: 033/875 50 60
email: wojt@wieprz.pl

Sekretarz Gminy Wieprz
Marta Mrozik
tel./fax: 033/875 51 18 wew. 18, fax: 033/875 50 60
email: mmrozik@wieprz.pl

Referat organizacyjno – administracyjny
Kierownik: Gabriela Kudłacik
tel.: 033/875 51 23 wew. 13, fax: 033/875 50 60
email: gkudlacik@wieprz.pl

St. ds. świadczeń rodzinnych i administracyjnych:
Agata Kocemba,
tel.: 033/875 51 18 wew. 23, fax: 033/875 50 60
email: akocemba@wieprz.pl

Małgorzata Komendera - st. ds. świadczeń rodzinnych i administracyjnych, pełnomocnik ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
tel.: 033/875 51 18 wew. 23, fax: 033/875 50 60
email: mkomendera@wieprz.pl

Referat spraw obywatelskich
Zofia Jończy - Kierownik referatu, zastępca kierownika USC
tel.: 033/875 51 23 wew. 10, fax: 033/875 50 60
email: zjonczy@wieprz.pl

St. ds. ewidencji ludności i administracyjnych:
Jolanta Rusinek
tel.: 033/875 51 18 wew. 20, fax: 033/875 50 60
email: jrusinek@wieprz.pl

St. ds. dowodów osobistych:
Zofia Jończy
tel.: 033/875 51 18 wew. 10, fax: 033/875 50 60
email: zjonczy@wieprz.pl

St. ds obsługi przedsiębiorców i organizacji pozarządowych:
Bożena Smaza
tel.: 033/875 51 18 wew. 29, fax: 033/875 50 60
email: bsmaza@wieprz.pl

Referat inwestycji i ochrony środowiska
Kierownik: Barbara Noszka
tel.: 033/875 51 23 wew. 33, fax: 033/875 50 60
email: bnoszka@wieprz.pl

St. ds. inwestycji i zamówień publicznych:
Jerzy Polak
tel.: 033/875 51 18 wew. 22, fax: 033/875 50 60
email: jpolak@wieprz.pl

St. ds. inwestycji (Kierownik budowy):
Kazimierz Marek
tel.: 033/875 51 18 wew. 33, fax: 033/875 50 60
email: kmarek@wieprz.pl

St. ds. budowy, modernizacji dróg i zamówień publicznych:
Michał Adamik
tel.: 033/875 51 18 wew. 27, fax: 033/875 50 60
email: madamik@wieprz.pl

St. ds. zagospodarowania przestrzennego i gosp. komunalnej:
Krzysztof Krawczyk
tel.: 033/875 51 18 wew. 26, fax: 033/875 50 60
email: kkrawczyk@wieprz.pl

Referat finansowo - podatkowy
Kierownik (Skarbnik): Małgorzata Miarka
tel.: 033/875 51 23 wew. 15, fax: 033/875 50 60
email: mmiarka@wieprz.pl

Zastępca Skarbnika Gminy 
Maria Legień
tel.: 033/875 51 18 wew. 32, fax: 033/875 50 60
email: mlegien@wieprz.pl

St. ds. księgowości budżetowej:

Izabella Słomka
tel.: 033/875 51 18 wew. 29, fax: 033/875 50 60
email: slomka@wieprz.pl

St. ds. płac i podatku dochodowego:
Bogusława Latocha
tel.: 033/875 51 18 wew. 32, fax: 033/875 50 60
email: blatocha@wieprz.pl

St. ds. wymiaru podatku:
Katarzyna Mitoraj
tel.: 033/875 51 18 wew. 30, fax: 033/875 50 60
email: kmitoraj@wieprz.pl

St. ds. księgowości podatkowej:
Monika Holcman
tel.: 033/875 51 18 wew. 30, fax: 033/875 50 60
email: mholcman@wieprz.pl

St. ds. kasowych:
Danuta Hahn
tel.: 033/875 51 18 wew. 21, fax: 033/875 50 60
email: dhahn@wieprz.pl

Referat Zarządzania Kryzysowego i Rozwoju Gminy


Kierownik referatu, Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych:
Artur Penkala
tel.: 033/875 51 23 wew. 14, fax: 033/875 55 99
email: apenkala@wieprz.pl

St. ds. Obrony Cywilnej, Zarządzania Kryzysowego i obsługi Rady Gminy (Kierownik Kancelarii Dokumentów Niejawnych), PPOŻ:
Szymon Bogunia
tel.: 033/875 51 23 wew. 14, 33/875 55 99, fax.: 033/875 55 99
email: oc@wieprz.pl

Informatyk, Administrator Bezpieczeństwa Informacji:
Grzegorz Rusinek
tel.: 033/875 51 18 wew. 14, fax.: 033/875 55 99
email: grzegorz@wieprz.pl