Wieprz, strona glowna Gminy Gmina Wieprz - galeria Forum Gminy Wieprz Praca w UG Znajdz na stronie Dane adresowe Urzedu Gminy Wieprz GCI Wieprz BIP UG Wieprz
 


       Wyszukiwarka
       Mapa Gminy
 

       Przydatne informacje

nieruch_sprzedaz.jpg
zkirg_ban.gif

smieci_logo.jpg
 

       Strony zwiazane z Gmina


baner_bip_new.jpg
baner_zlobek1.jpg
baner_cybernetyczna.jpg
baner_ug_sprawny.jpg
proj_org_pozalek.jpg
ePUAP.gif
baner_orlik_2012.jpg
baner06.gif
ban_strategia.gif
baner_pogoda.jpg
kis_baner.jpg
wiesci_baner.jpg
newsletter.jpg
lgr_baner.jpg
baner_informacje_eu.gif
baner04.gif
baner_spartak.jpg
baner_osp_wieprz.jpg
baner_nidek.png
baner_gops.gifStrony partnerskie:

radio_andr_banner.jpg
baner_swinia.gif
kkp_banner.jpg
 

Utylizacja azbestu – aktualizacjaog.gifPrzypominamy mieszkańcom, którzy na dachu lub elewacji budynku mieszkalnego lub gospodarczego posiadają tzw. eternit, że przed przystąpieniem do prac związanych z demontażem wyrobów zawierających azbest, w Starostwie Powiatowym w Wadowicach należy bezwzględnie dokonać zgłoszenia zamiaru przeprowadzenia robót budowlanych. Potwierdzenie dokonania zgłoszenia będzie wymagane przed zawarciem z Gminą umowy na demontaż i utylizację azbestu w ramach projektu pn. "Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego".

W celach informacyjnych udostępniamy Państwu druk zgłoszenia oraz przykładowy opis zakresu i sposobu wykonywania robót budowlanych, który należy dostosować do własnych uwarunkowań inwestycyjnych.

DRUK zgłoszenia zamiaru przystąpienia do budowy, wykonania robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę – POBIERZ

OŚWIADCZENIE o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane – POBIERZ

PRZYKŁADOWY opis zakresu i sposobu wykonywania robót budowlanych – POBIERZ

Wszelkie informacje nt. zgłoszenia zamiaru usunięcia eternitu uzyskać można w Starostwie Powiatowym w Wadowicach – Wydział Budownictwa i Zagospodarowania Przestrzennego P. Jarosław Mąsiorski nr tel. (33) 873-42-14.

Ponadto w ślad za informacją podaną przez Biuro Główne Projektu informujemy, że jeden z Wykonawców, którzy przystąpili do przetargu w projekcie pn. "Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego" złożył do Prezesa Krajowej Izby Oodwoławczej odwołanie w wyniku czego aktualnie sprawą zajmuje się Krajowa Izba Odwoławcza. O dalszym przebiegu i wyniku postępowania w KIO poinformujemy bezzwłocznie.

Powrót do listy kategorii   Powrót do listy nowości