Wieprz, strona glowna Gminy Gmina Wieprz - galeria Forum Gminy Wieprz Praca w UG Znajdz na stronie Dane adresowe Urzedu Gminy Wieprz GCI Wieprz BIP UG Wieprz
 


       Wyszukiwarka
       Mapa Gminy
 

       Przydatne informacje

nieruch_sprzedaz.jpg
zkirg_ban.gif

smieci_logo.jpg
 

       Strony zwiazane z Gmina


baner_bip_new.jpg
baner_zlobek1.jpg
baner_cybernetyczna.jpg
baner_ug_sprawny.jpg
proj_org_pozalek.jpg
ePUAP.gif
baner_orlik_2012.jpg
baner06.gif
ban_strategia.gif
baner_pogoda.jpg
kis_baner.jpg
wiesci_baner.jpg
newsletter.jpg
lgr_baner.jpg
baner_informacje_eu.gif
baner04.gif
baner_spartak.jpg
baner_osp_wieprz.jpg
baner_nidek.png
baner_gops.gifStrony partnerskie:

radio_andr_banner.jpg
baner_swinia.gif
kkp_banner.jpg
 

Pierwsza pomoc w przypadku krwotoku z nosaog.gifKrwotok z nosa to dolegliwość, z którą większość z nas choć raz miała styczność w swoim życiu. Pojawia się on najczęściej w wyniku urazu mechanicznego (np. uderzenie nosem w twardy przedmiot) lub w wyniku niektórych chorób.


[ Czytaj dalej ... ]


Zebranie wiejskie w Przybradzuog.gifInformujemy, że zmianie uległ termin zebrania wiejskiego w sołectwie Przybradz. Zebranie odbędzie się 17.02.2013r. o godzinie 11.00 w Domu Strażaka w Przybradzu. 


Jeżdżę z głowąbaner_internet_jezdze z glowa_2012_small.jpgSejmik Województwa Małopolskiego dokonał w dniu 28 stycznia 2013 roku podziału środków finansowych na realizację w 2013 roku projektów nauki jazdy na nartach w ramach zadania pn.: Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci
i młodzieży.
Na realizację zadania przeznaczono kwotę 290 840 zł. Do ogłoszonego w 2012 konkursu przystąpiło 20 gmin. Na realizacje projektu” Jeżdżę z głową” na terenie Gminy Wieprz Sejmik przeznaczył dotację w kwocie 34.260 zł.


[ Czytaj dalej ... ]


Koło miłośników gier planszowych w Przybradzugry_planszowe.jpgZajęcia odbywają się w sali Domu Kultury przy remizie w Przybradzu, w każdy piątek. Organizatorem i autorem pomysłu oraz prowadzącym zajęcia jest  Rafał Cmunt. Sponsorem zajęć jest Gminny Ośrodek Kultury w Wieprzu oraz Pani Małgorzata Chrapek – Wójt Gminy Wieprz

Czyaj dalej


Zawiadomienie XXI Sesja Rady Gminy Wieprzog.gifInformuje się, że w dniu 30 stycznia 2013 roku (środa) o godz. 13.00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Wieprzu odbędzie się XXI Sesja Rady Gminy Wieprz. Pobierz porządek.


Zaproszenieog.gifMałopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach i Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polus” zapraszają do udziału w Konferencji „Opłacalność produkcji i dobrostan świń” - 7 lutego 2013r., w siedzibie MODR w Karniowicach .


[ Czytaj dalej ... ]
koncert_koled_2013.jpg


Spotkanie szkoleniowo-warsztatowe
poryby.jpgStowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Dorzecze Soły i Wieprzówki” zaprasza w dniu 24.01.2013 r. /tj. czwartek/ do Urzędu Gminy w Wieprzu w godz. 15.00 – 17.00 na  bezpłatny warsztat szkoleniowy dla organizacji pozarządowych, osób prowadzących działalność gospodarczą lub taką działalność chcących rozpocząć zamierzających aplikować o środki z programu PO RYBY w najbliższych naborach.


[ Czytaj dalej ... ]
spotkanie_szkol_ryby.jpg


Po paszport bez meldunkuog.gif17 stycznia 2013 roku wchodzą w życie przepisy, które ułatwią wyrobienie paszportu. O dokument będzie można się starać we wszystkich punktach paszportowych, niezależnie od miejsca zameldowania czy zamieszkania.


[ Czytaj dalej ... ]


Idź do strony   <<        >>