Wieprz, strona glowna Gminy Gmina Wieprz - galeria Forum Gminy Wieprz Praca w UG Znajdz na stronie Dane adresowe Urzedu Gminy Wieprz GCI Wieprz BIP UG Wieprz
 


       Wyszukiwarka
       Mapa Gminy
 

       Przydatne informacje

nieruch_sprzedaz.jpg
zkirg_ban.gif

smieci_logo.jpg
 

       Strony zwiazane z Gmina


baner_bip_new.jpg
baner_zlobek1.jpg
baner_cybernetyczna.jpg
baner_ug_sprawny.jpg
proj_org_pozalek.jpg
ePUAP.gif
baner_orlik_2012.jpg
baner06.gif
ban_strategia.gif
baner_pogoda.jpg
kis_baner.jpg
wiesci_baner.jpg
newsletter.jpg
lgr_baner.jpg
baner_informacje_eu.gif
baner04.gif
baner_spartak.jpg
baner_osp_wieprz.jpg
baner_nidek.png
baner_gops.gifStrony partnerskie:

radio_andr_banner.jpg
baner_swinia.gif
kkp_banner.jpg
 

Ogłoszenieog.gifInformujemy mieszkańców o możliwości nieodpłatnego odbioru folii i odpadów plastikowych przez Braci Albertynów z Bulowic. Szczegółowe informacje nt. temat uzyskać można u P. Alojzego Serwina pod nr tel. 502-371-988 lub u Sołtysa Sołectwa Wieprz P. Barbary Hermy pod nr tel. 607-032-095.Utylizacja azbestu – aktualizacjaog.gifPrzypominamy mieszkańcom, którzy na dachu lub elewacji budynku mieszkalnego lub gospodarczego posiadają tzw. eternit, że przed przystąpieniem do prac związanych z demontażem wyrobów zawierających azbest, w Starostwie Powiatowym w Wadowicach należy bezwzględnie dokonać zgłoszenia zamiaru przeprowadzenia robót budowlanych. 


[ Czytaj dalej ... ]


Ogłoszenieog.gifWypełnianie wniosków obszarowych dla rolników prowadzone będzie w Urzędzie Gminy Wieprz w każdą środę od godziny 8:00 - 15:00 w pokoju nr 3.

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
PZDR Wadowice


Zawiadomienie XXII Sesja Rady Gminy Wieprzog.gifInformuje się, że w dniu 20 marca 2013 roku (środa) o godz. 10.00 w Centrum Biblioteczno Informatycznym w Wieprzu odbędzie się XXII Sesja Rady Gminy Wieprz. Pobierz porządek.


Zawiadomienie podatekog.gifZawiadamia się mieszkańców wsi Nidek, Gierałtowice, Gierałtowiczki, Przybradz oraz Frydrychowice że podatek rolny i od nieruchomości przyjmowany będzie w dniu 15 marca (piątek) 2013r.


[ Czytaj dalej ... ]


Obwieszczenie Wójta Gminy Wieprz z dnia 28.02.2013og.gifW sprawie obowiązku przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia :  „Budowa kanalizacji sanitarnej w Gminie Wieprz – etap I” realizowanego w ramach zadania pod nazwą: „Kompleksowe uporządkowanie gospodarki ściekowej  w Gminie Wieprz”. Treść obwieszczeniaSpotkanie ws. kolektorów słonecznychgfx.jpgFirma PPHU NOWOSOLAR zaprasza wszystkich mieszkańców Wieprza i okolic zainteresowanych montażem kolektorów słonecznych i uzyskaniem dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na spotkanie które odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Wieprzu w dniu 18 marca 2013r. (poniedziałek) o godzinie 18.00.Ś.P. Stanisław Mejzawstazka.jpgZ głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 lutego 2013r. odszedł od nas w wieku 87 lat Ś.P. STANISŁAW MEJZA Przewodniczący Gminnej Rady Narodowej, Kierownik Gminnej Służby Rolnej oraz człowiek oddany przez wiele lat aktywności na rzecz społeczności wiejskiej.
Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarkutymb_logo.jpgMagia Wembley i legendarnych pojedynków Anglii z Polską czeka na zwycięzców piłkarskiego Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, którego organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem firma Tymbark. Właśnie wystartowały zapisy do XIII edycji rozgrywek.


[ Czytaj dalej ... ]


Program Pomocy Dzieciom w ciężkim stanie klinicznympomoc_klin.jpgProgram Pomocy Dzieciom jest skierowany do znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej rodzin, opiekujących się dziećmi, które na skutek choroby lub wypadku znalazły się w ciężkim stanie klinicznym.

Czytaj więcej


Idź do strony   <<        >>