Wieprz, strona glowna Gminy Gmina Wieprz - galeria Forum Gminy Wieprz Praca w UG Znajdz na stronie Dane adresowe Urzedu Gminy Wieprz GCI Wieprz BIP UG Wieprz
 


       Wyszukiwarka
       Mapa Gminy
 

       Przydatne informacje

nieruch_sprzedaz.jpg
zkirg_ban.gif

smieci_logo.jpg
 

       Strony zwiazane z Gmina


baner_bip_new.jpg
baner_zlobek1.jpg
baner_cybernetyczna.jpg
baner_ug_sprawny.jpg
proj_org_pozalek.jpg
ePUAP.gif
baner_orlik_2012.jpg
baner06.gif
ban_strategia.gif
baner_pogoda.jpg
kis_baner.jpg
wiesci_baner.jpg
newsletter.jpg
lgr_baner.jpg
baner_informacje_eu.gif
baner04.gif
baner_spartak.jpg
baner_osp_wieprz.jpg
baner_nidek.png
baner_gops.gifStrony partnerskie:

radio_andr_banner.jpg
baner_swinia.gif
kkp_banner.jpg
   Dowiedz się więcej


ZMIANA TERMINU SKŁADANIA DEKLARACJIog.gifUWAGA!!! ZMIANA TERMINU SKŁADANIA DEKLARACJI

Urząd Gminy informuje, że uległ zmianie termin składania przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości niezamieszkałych deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Nowy termin złożenia deklaracji upływa z dniem 31 maja 2013 r.

Ponadto przypomina się, że złożenie deklaracji jest ustawowym obowiązkiem każdego właściciela nieruchomości. Nie złożenie deklaracji skutkować będzie wydaniem przez Urząd decyzji ustalającej podwyższoną opłatę za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych.


Ostrzeżenie meteorologicznezarzadzanie.gifNazwa biura: Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW PIB Oddział w Krakowie
Zjawisko/stopień zagrożenia: Burze/1
Obszar: województwo małopolskie
Ważność: od godz. 12:00 dnia 08.05.2013 do godz. 22:00 dnia 08.05.2013
Przebieg: Przewiduje się wystąpienie burz, podczas których opady deszczu  wyniosą lokalnie od 20 mm do 30 mm, a wiatr w porywach osiągnie do 80 km/h. Miejscami możliwy opad gradu.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%): 90%


Informacja o szczepieniu lisów na obszarze województwa małopolskiegoog.gifInformujemy, iż w dniach od 8 do 19 maja 2013 r. na obszarze województwa małopolskiego zostanie przeprowadzona akcja ochronnego szczepienia przeciwko wściekliźnie wolno żyjących lisów.


[ Czytaj dalej ... ]


Zawiadomienie XXIII Sesja Rady Gminy Wieprzog.gifInformuje się, że  w dniu 24 kwietnia 2013 roku (środa)  o godz. 10.00 w  Centrum Biblioteczno Informatycznym w Wieprzu odbędzie się XXIII Sesja Rady Gminy Wieprz. Pobierz porządek.Rodzinny konkurs plastycznyog.gifTOWARZYSTWO OŚWIATOWE ZIEMI CHRZANOWSKIEJ W CHRZANOWIE - partner projektu „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej” serdecznie zaprasza dzieci i ich rodziców z powiatów: chrzanowskiego, oświęcimskiego, olkuskiego oraz wadowickiego do wzięcia udziału w rodzinnym konkursie plastycznym „SPÓŁDZIELNIE SOCJALNE SĄ WŚRÓD NAS".


[ Czytaj dalej ... ]


Zaproszenielgr_logo.jpgURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO działając w porozumieniu z Lokalnymi Grupami Rybackimi zaprasza beneficjentów Osi 4 PO "Ryby" na robocze spotkanie, które dotyczyć będzie realizacji i rozliczenia projektów współfinansowanych z programu.
[ Czytaj dalej ... ]


Obwieszczenie o rozprawieog.gifObwieszczenie o rozprawie w dn. 23 kwietnia 2013r. w przedmiocie dokonywania oceny oddziaływania na środowisko planowanego przedsięwzięcia pn. "budowa sieci kanalizacyjnej w Gminie Wieprz - etap I" Pobierz obwieszczenie. 


Zawiadomienieog.gifZawiadomienie o postępowaniu administracyjnym prowadzonym z udziałem społeczeństwa dot. wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach oraz przystąpienia do przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia pn. "budowa sieci kanalizacji sanitarnej w gminie Wieprz - etap I". Pobierz zawiadomienie
og.gifPowiatowy Urząd Pracy w Wadowicach organizuje Targi Pracy, które odbędą się w dniu 10 maja 2013 r. (piątek) w godz. od  10.00 do 14.00 w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Publicznych Nr 1, ul. Słowackiego 2 w Wadowicach. Patronat honorowy nad Targami Pracy objęli Burmistrz Wadowic – pani Ewa Filipiak oraz Starosta Wadowicki – Pan Jacek Jończyk.
[ Czytaj dalej ... ]


Idź do strony       >>